W dniu 19 czerwca dzieci i ciocie z grupy "Pszczółki" wybrały się na wycieczkę do Muzeum Kolei Wąskotorowej. Na miejscu czekała na nie Pani Monika, która oprowadziła całą grupę po muzeum i przedstawiła różne modele parowozów i wagonów. Maluszki były bardzo ciekawe, chciały wszędzie wejść i wszystkiego dotknąć, ale największe wrażenie zrobiła na nich makieta uruchomiona przez naszą przewodniczkę. Zwiedzanie zakończyło się plastycznymi warsztatami.