Świąteczna wymiana - "odblask za bombkę"
Na zaproszenie naszej policji grupa Rybki z Miejskiego Żłobka Integracyjnego w Sochaczewie wzięła udział w świątecznej wymianie - "odblask za bombkę". Dzieci zaniosły własnoręcznie wykonane bombki i wymieniły je na odblaski z pięknego choć nietypowego świątecznego drzewka stojącego w holu komendy. Starszaki świetnie się bawiły a zwieńczeniem udanej wycieczki była wspólna fotka z Panią policjantką.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!