Logo Miejskiego Żłobka Integracyjnego w Sochaczewie

Pożegnanie absolwentów żłobka

Ocena 0/5

„Nie tak dawno witaliśmy się, gdy po raz pierwszy przekraczaliście próg naszego żłobka, a dziś … nadszedł czas pożegnania”

25 czerwca był wyjątkowym dniem dla naszych pociech. Tego dnia miało miejsce pożegnanie „żłobkowiczów”, którzy od września opuszczą nas i pójdą do przedszkola. Czas spędzony w żłobku pozwolił nam dokonać wielu odkryć i osiągnięć, większe lub mniejsze sukcesy, z których jednak każdy był wyjątkowo ważny. Ten spędzony wspólnie czas był niesamowitą przygodą, która dała nam wszystkim mnóstwo radości. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i książeczki. Wszyscy razem świetnie bawiliśmy się przy muzyce i w tej wesołej atmosferze pragniemy życzyć wszystkim udanych, słonecznych wakacji, a naszym absolwentom powodzenia w przedszkolu :)  

Zapraszamy do galerii zdjęć:

https://zlobek.sochaczew.pl/galeria/pozegnanie-absolwentow-zlobka.html 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności