przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
229363 odwiedzin
Pożegnanie absolwentów żłobka

Dzień 25 czerwca był ostatnim dniem cyklu pożegnań naszych przyszłych przedszkolaków. Tym razem zakończenie roku przebiegło nieco inaczej. Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną i zachowanie zasad bezpieczeństwa uroczystość odbyła się bez rodziców.  Każda grupa indywidualnie w sali przygotowała „mini akademię″. Ze wzruszeniem, ale i z poczuciem dumy, pożegnaliśmy naszych tegorocznych absolwentów z grupy Pszczółek, Rybek, Biedronek i Słoneczek, które od 1 września rozpoczną nowy etap w swoim życiu.

Dzieci pod okiem opiekunów, specjalnie na tę okazję, przygotowały krótką część artystyczną . Wspaniale się zaprezentowały tańcząc i śpiewając piosenki. Na zakończenie otrzymały pamiątkowe dyplomy i słodkie kuferki.

Dyrektor Żłobka - Pani Izabella Bińkowska złożyła dzieciom życzenia : „...wszystkiego dobrego, samych sukcesów, wspaniałych i bezpiecznych wakacji oraz wiele, wiele radości...″ a Paniom opiekunkom serdecznie podziękowała za serce, wyrozumiałość i pracę z naszymi kochanymi maluszkami.

Cała społeczność żłobka pragnie również podziękować Rodzicom za kredyt zaufania, pomoc i zaangażowanie w życie żłobka, za życzliwość i uśmiech.

Zapraszamy do krótkiej relacji fotograficznej:

https://zlobek.sochaczew.pl/galleryshow/4683?title=Pozegnanie-absolwentow-zlobka&sochaczew

 

A A A
25.06.2021
godz.14:21
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt