przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
220595 odwiedzin
Pracownicy, Dzieci i Rada Rodziców żegnają Panią Dyrektor

1 lipca w Miejskim Żłobku Integracyjnym odbyła się wzruszająca uroczystość. Rada Rodziców, pracownicy i dzieci pożegnali odchodzącą na emeryturę dyrektor – Panią Ewę Lembke.

Za lata pracy, za olbrzymie serce, wyrozumiałość i troskę o nasze maluszki, w imieniu dzieci i rodziców, słowa wdzięczności przekazała Rada Rodziców. Mali wychowankowie z tej okazji wręczyli Pani Dyrektor pamiątkowy obraz, a każdy z osobna symboliczny kwiatek. Spotkanie było pełne wzruszeń, emocji, niektórym „ciociom” spłynęła po policzku niejedna mała łezka.

Pani Dyrektor podziękowała Radzie Rodziców za współpracę i zaangażowanie w życie placówki, pracownikom za ogrom pracy włożonej w wychowanie maluszków a rodzicom za okazanie zaufania powierzając opiece żłobkowej swoje dzieci. Podziękowała także wszystkim dzieciom za uśmiech i radość jaką wszystkich obdarowywały.

Uroczystość pożegnania, to chwile wielkich wzruszeń, bo nikt chyba nie lubi rozstań, chociażby miały najpiękniejszą oprawę. Pełnienie funkcji dyrektora, to nie tylko sprawowanie obowiązków. To misja, a zarazem powołanie wymagające wiedzy, umiejętności i rozwagi, które to cechy nasza Pani Dyrektor posiadała. Przez 13 lat pełnienia swoich obowiązków współpracowała owocnie z wieloma instytucjami, a jako gospodarz żłobka dbała o jego rozwój.

„Coś się kończy, coś zaczyna ...”

Droga Pani Dyrektor, jeszcze raz dziękujemy gorąco za lata wspaniałej współpracy, postawę godną naśladowania i serce włożone w każde działanie na rzecz małych żłobkowiczów, rodziców i nas opiekunów. Codziennie podejmowała Pani starania, by żłobek był ich i naszym drugim domem ... i był to dom ... bardzo ciepły i bezpieczny. Dziękujemy za wzór owocnej, sumiennej i pełnej oddania pracy. Życzymy Pani Dyrektor wspaniałych dni w życiu osobistym, niezawodnego zdrowia i czasu na realizację własnych pasji i marzeń, by czas ocalił od zapomnienia wspólnie spędzone chwile, wspólne radości, a czasem i smutki.  Dziękujemy !

                                                                       

A A A
05.07.2020
godz.13:28
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt