przejdź do Sochaczew.pl
197950 odwiedzin
Zabawa językiem angielskim

Helen Doron English to program języka angielskiego dla małych dzieci, który łączy w sobie profesjonalizm metody Helen Doron z niepowtarzalnymi materiałami dydaktycznymi i specjalnie wyszkoloną kadrą.  

Zapisy na język angielski nadal trwają.docx

Na zajęciach specjalnie wyszkoleni pedagodzy angażują dzieci w emocjonujące gry i zabawy oraz starannie zaplanowane ćwiczenia w języku angielskim. Nauczyciele posiadają wysokiej jakości materiały przeznaczone do pracy w grupach i systematycznie prowadzą językowe zabawy z naszymi maluchami. Dziecko poznaje język angielski dokładnie tak samo jak język ojczysty co dodatkowo ma pozytywny wpływ na rozwój jego mózgu, a tym samym stymuluje rozwój intelektualny.

 Mózg ludzki najintensywniej rozwija się do 6 roku życia, dlatego oswajanie z językiem obcym w najmłodszych latach daje zaskakujące rezultaty w przyszłości. Mózg małego dziecka z łatwością może przyswoić więcej niż jeden język. Według najnowszych badań naukowych w dziedzinie rozwoju mózgu, najlepszy czas na tworzenie się połączeń nerwowych kluczowych w przyswajaniu języka to wczesne dzieciństwo. Już niemowlaki słyszą i rozumieją słowa do nich wypowiedziane mimo, iż dużo czasu upłynie, zanim same zaczną mówić. To od nas, opiekunów zależy, kiedy zdecydujemy o rozwoju językowym dziecka.

WYKORZYSTAJ  NAJLEPSZY  CZAS  NA  NAUKĘ  JĘZYKA

Pierwszy rok życia to okres intensywnego rozwoju. Równolegle rozwijają się wszystkie zmysły. Do dziewiątego miesiąca życia dzieci reagują na dźwięki wszystkich języków świata, gdziekolwiek się urodzą. Nim ukończą trzeci rok życia, płynnie posługują się językiem ojczystym. Doświadczenia wykazują, że małe dziecko potrafi rozróżniać języki. Nauka różnych języków we wczesnym wieku poszerza możliwości umysłowe dziecka – nie tylko w zakresie nauki języków obcych, ale w ogóle uczenia się i opanowania nowych umiejętności.

Pamiętaj!

Na naukę nigdy nie jest za późno, ale też nigdy nie jest ...

za wcześnie.

A A A
18.10.2019
godz.15:15
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość