przejdź do Sochaczew.pl
204507 odwiedzin
Pożegnania nadszedł czas ...

Miniony tydzień czerwca przywitał żłobek nie tylko upałami na zewnątrz, wewnątrz było równie gorąco. Ze wzruszeniem, ale i z poczuciem dumy, oficjalnie pożegnaliśmy naszych tegorocznych absolwentów z Pszczółek, Rybek i Biedronek.

Na początku Pani Dyrektor przywitała Rodziców a następnie zaprosiła na krótką część artystyczną w wykonaniu naszych maluszków. Występy dzieci, w przygotowanie których „ciocie″ włożyły tak wiele serca, cierpliwości i pracy, dostarczyły Rodzicom ogromu emocji i wzruszenia. Wspaniale zaprezentowały się mówiąc wierszyki, śpiewając piosenki i tańcząc. Następnie Pani Dyrektor serdecznie podziękowała Paniom Opiekunkom za pracę z naszymi kochanymi maluszkami, Rodzicom życzyła licznych powodów do satysfakcji z rozwoju i postępów ich dzieci, a Dzieciom bezpiecznych, szczęśliwych i słonecznych wakacji.

Na zakończenie dzieci otrzymały dyplomy i skromne upominki a później wszyscy udali się na wspólny poczęstunek.

Cała społeczność Miejskiego Żłobka Integracyjnego dziękuje za zaufanie jakim nas Państwo obdarzyli, powierzając swoje dzieci naszej opiece, a dzieciom życzymy samych sukcesów, wspaniałych wychowawców, miłych kolegów i koleżanek oraz wiele radości.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć:

http://zlobek.sochaczew.pl/galleryshow/4153?title=Pozegnania-nadszedl-czas-&sochaczew


A A A
24.06.2019
godz.12:08
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość